Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Kaczyńska o swoich przykrych doświadczeniach: “To drobiazg, ale przykry”

Marta Kaczyńska o swoich przykrych doświadczeniach: “To drobiazg, ale przykry”

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Marta Kaczyńska znana przede wszystkim z tego, że jest córką tragicznie zmarłego prezydenta Polski – Lecha Kaczyńskiego, a także bratanicą Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Zainteresowanie jej osobą zaczęło się zaraz po śmierci ojca. Oczy Polaków, a przede wszystkim mediów skierowane są od kilku lat na Kaczyńską.

Wydawałoby się, że życie prywatne Marty Kaczyńskiej jest „usłane różami”, jednak to tylko pozory. Ostatnio podczas jednego z wywiadów córka Lecha Kaczyńskiego wyznała, że większość koleżanek drwiła z jej ojca nie szczędząc żadnych złośliwości. O swojej traumie opowiedziała w jednym z magazynów:

W kancelarii prawniczej, w której kiedyś praktykowałam, koleżanki miały na ścianie fotomontaż pokazujący mojego tatę wychylającego się z szafki na bagaże w samolocie. Pokazujący go jako tego, który za wszelką cenę wpycha się do samolotu. To drobiazg, ale przykry.

Memy z wizerunkiem jej ojca sprawiały jej przykrość. Ataki dochodziły ją z każdego strony, jednak najboleśniejszych doświadczyła z bliskiego otoczenia. Poradziła sobie z tym, dzięki obojętności i niereagowaniu na docinki.

Teraz prawniczka wydaje się być szczęśliwsza, bowiem dokładniej dobiera sobie przyjaciół, dogłębnie ich weryfikując. Ma przy sobie trójkę wspaniałych dzieci i kochającego męża.

Zdecydowanie ciepło rodzinne pomaga w zapomnieniu o traumatycznych przeżyciach. Idealnym przykładem tego jest Marta Kaczyńska.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz