Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska przygotowują się do FAME MMA 3. Która z dziewczyn wygra walkę?

Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska przygotowują się do FAME MMA 3. Która z dziewczyn wygra walkę?

od Damian Kowal
Reklama
Fame MMA jeszcze się nie zaczęło, a o wydarzeniu mówi cała Polska. Wszystko to za sprawą specjalnej walki pomiędzy Martą Linkiewicz, a Esmeraldą Godlewską. Dziewczyny zmierzą się na ringu już 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Panie od dłuższego czasu przygotowują się do walki. Już podczas konferencji doszło do ostrej wymiany zdań. Marta Linkiewicz nie szczędziła słów w kierunku Godlewskiej:

Szczekaj, szczekaj, odszczekasz wszystko na ringu!

 Sama Esmeralda nie ma o przeciwniczce dobrego zdania:

Początkowo nie miałam pojęcia, kim jest Marta Linkiewicz. Kiedy dostałam propozycję walki, poprosiłam o kilka dni namysłu. Sprawdziłam kim jest ta dziewczyna i byłam w szoku, że ona jest tak popularna, głównie wśród dzieci i nastolatków. Mam nadzieję, że ja wygram z nią, a my wszyscy wygramy z tą patologią. Myślę, że ona powinna uczyć młodzież czego innego, skoro już jest dla niej wzorem do naśladowania

Dziewczyny wolny czas spędzają na salach treningowych. Organizatorzy celem podkręcenia atmosfery przed walką pokazali kulisy treningów dziewczyn. Na nagraniu można zobaczyć między innymi skoki na skakance Marty czy ćwiczącą ciosy Esmeraldę.

Jak obstawiacie: która z dziewczyn zwycięży walkę?

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz