Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Manowska o swojej wielkiej metamorfozie!

Marta Manowska o swojej wielkiej metamorfozie!

od Damian Kowal
Reklama
Marta Manowska zdradziła sekrety swojej metamorfozy! Czy korzystała z jakiejkolwiek diety?

Gwiazda w ostatnim roku przeszła wielką metamorfozę. Zmieniła fryzurę, zatrudniła stylistę oraz mocno schudła. Zmiany w życiu i wyglądzie prezenterki widoczne były po krótkim czasie. Jak tego dokonała?!

W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl zdradziła sekret swojej metamorfozy:

Ćwiczeń było bardzo dużo. Były ćwiczenia z Ewą Chodakowską, był pilates. Potem zaczęła się tak intensywna praca, że niestety te ćwiczenia były głównie w pracy. To jest tak, że takie tempo życiowe na pewno ma na to wpływ.

Dla uzyskania jak najlepszych efektów Manowska musiała przejść na dietę. Do tego jeszcze doszła rezygnacja ze swoich ulubionych potraw. Czy miała z tym problem?

Na pewno jest dbałość o odżywanie. Może jakaś monodieta, ale to rzadko. Ja jestem wegetarianką od 5 lat. Bardzo to szanuję. Odżywiam się delikatnie. Dobrze się tak czuję, przy takim wzroście jak mój. Teraz mi bardzo podpasował ryż naturalny i to chyba bardzo dużo dobrego spowodowało. Mało glutenu, więcej warzyw.

Brakuje jej jednak sportu. Przez natłok obowiązków nie ma niestety czasu na regularne ćwiczenia na siłowni:

Chciałabym wrócić do takiej aktywności. Żeby był czas na rower, na spacer. Nie trzeba biegać wyczynowo, może wyjść na spacer w aktywnym tempie i już jest dobrze.

Również zauważyliście te zmiany u Marty Manowskiej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz