Reklama
Strona głowna Ogólne Marta Manowska poprowadzi nowy program. “8 wspaniałych” już niebawem w TVP1!

Marta Manowska poprowadzi nowy program. “8 wspaniałych” już niebawem w TVP1!

od Damian Kowal
Reklama
Marta Manowska poprowadzi nowy program “8 wspaniałych“.

Dzięki TVP będzie to czwarty program Manowskiej. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal wirtaulnemedia.pl program prawdopodobnie trafi na antenę TVP1 wiosną 2020 roku.

Na chwilę obecną organizator nie zdradza szczegółów formuły projektu. Wiadomo jednak, że spośród castingu wyłonionych zostanie ośmiu samotnych mężczyzn w wieku od 38 do 49 lat. Będą to mężczyźni, którzy chcą zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet.

W ogłoszeniu czytamy:

Masz około czterdziestu lat, czterdziestu paru lat, chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet, poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy czy rozprawić się z własną nieśmiałością? A może chcesz udowodnić znajomym lub tej Jedynej, że jesteś prawdziwym facetem z krwi i kości?

Jak podaje organizator poszukiwanych jest ośmiu mężczyzn, którzy posiadają duży dystans do własnej osoby i mają poczucie humoru oraz Ci, którzy chcą przeżyć przygodę życia. Ważnym elementem co do zgłaszających jest to, że aktualnie nie powinni mieć trwałych relacji z kobietami.

Jeżeli chcecie zgłosić się do programu, należy do 12 stycznia 2020 roku przesłać swoje zgłoszenie na adres 8wspanialych@tvp.pl

Poniżej szczegółowe wytyczne co do możliwości zgłoszenia do programu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz