Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Manowska staje w obronie Seweryna

Marta Manowska staje w obronie Seweryna

od Karolina Melon
Reklama
Marta Manowska staje ewidentnie w obronie Seweryna, który w ostatnim odcinku rozstał się z Marlena. Po programie pojawiło się mnóstwo komentarzy, z których wynika, że fani podzielili się na dwa obozy. Część z nich jest za Sewerynem natomiast druga połowa za Marleną. Prowadząca program opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest razem z Sewerynem i króciutko podpisała:

Seweryna?

Materiały prasowe

Stanowczo bardziej wylewna była w komentarzach:

“Będę bronić Seweryna zawsze i wszędzie. Tacy jesteśmy jako ludzie. Upadamy, wstajemy. Czasem pewne nasze cechy uwidaczniają się pod wpływem ludzi. Życzę zarówno Marlenie, jak i Sewerynowi szczęścia. I wiem, że je osiągną – napisała w jednym z komentarzy.

Broniąc rolnika za wyzwiska, które wypowiedział uważa, że to była odpowiedź na zaczepkę:

“Jeżeli dziś jest przyzwolenie na to, żeby młody mężczyzna wyzywał młoda kobietę od k**w, to co będzie jutro. Przykre – napisał jedna z internautek.

W odpowiedzi napisała:

“To nie przyzwolenie. Seweryn postąpił źle, reagując na zaczepkę, i nie ma takiego pozwolenia. W obie strony na podobne wyzwiska, i z ust Marleny, i z ust Seweryna. Nie mam też zamiaru bronić kasy i oglądalności, jak to pani nazywa. Skąd w państwie tyle jadu?

Pojawiły się również komentarze, w których są zarzuty do TVP. Fani są zdania, że kłótnia Seweryna i Marleny nie powinna być emitowana.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Marta Manowska o swojej wielkiej metamorfozie! - Begio.pl 22 grudnia 2019 - 09:02

[…] Marta Manowska zdradziła sekrety swojej metamorfozy! Czy korzystała z jakiejkolwiek diety? […]

Napisz

Zostaw komentarz