Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Manowska z bardzo wzruszającym wpisem!

Marta Manowska z bardzo wzruszającym wpisem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marta Manowska z okazji finału drugiego sezonu “Senatorium miłości” opublikowała na swoim instagramie wzruszający wpis. Gwiazda do publikacji tego użyła zdjęcia z bardzo wyjątkowym uczestnikiem programu.

Ostatni odcinek drugiej serii programu “Sanatorium miłości”, jest już za nami. Finał tego cudownego sezonu przyniósł nam wszystkim bardzo dużo emocji. Warto przypomnieć, że królową turnusu została Bożenka, a królem Gerard. Miłość miedzy Steni a Władysławą dalej kwitnie. Jednak najwięcej tych emocji dostarczyła rozmowa Marty z Wojtkiem, który pragnie odnowienia kontaktu z córką.

Marta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z Wojtkiem. Gwiazda w opisie poruszyła bardzo wzruszająca sprawę.

To zdjęcie czekało na dziś. To moje ulubione zdjęcie z @sanatorium_milosci_tvp. Jest na nim to wszystko, co od Was dostaję. Mądrość, ciepło, empatia. Jestem wdzięczna losowi, że mogę być częścią tego programu, że mogłam poznać Was i wciąż się od Was uczyć. Nie zmarnujmy tego. Basiu, Steniu, Wiesiu, Iwonko, Halinko, Bożenko, Władku P., Władku B., Adasiu, Gerardzie Chopie, Waldku, Wojtuś. Dziękuję. – czytamt w opisie opubblikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz