Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Manowska zakochana do szaleństwa

Marta Manowska zakochana do szaleństwa

od Karolina Melon
Reklama
Celebrytka, Marta Manowska ma nowy obiekt westchnień. Jest ponownie zakochana. Szczegóły dotyczące relacji prowadzącej Sanatorium Miłości ujrzały światło dzienne.

Znana z roli prowadzącej program telewizyjny Sanatorium Miłości, a także Rolnik szuka żony- przez długi okres pomagała innym w poszukiwaniu szczęścia i miłości. Marta Manowska z całych sił starała się, aby pomóc swoim podopiecznym z programów odnaleźć tą bezpieczną przystań u boku drugiej osoby. Sama zaś nie do końca mogła się poszczycić szczęściem w relacjach damsko- męskich. Jednakże w ostatnim czasie los i do niej się uśmiechnął. Gwiazda jest zakochana.

Serce w różnym wieku w różnych kierunkach się rwie, ale dochodzi się do momentu, kiedy pragnie się kogoś normalnego u boku, kto będzie obecny w życiu, z kim można dzielić radości i smutki pod kołdrą, ale też biegać po lesie i skakać z radości. Okazało się, że na świecie są normalni mężczyźni. – wyjawiła, a komentując swój związek powiedziała – To normalny facet, który jest połączeniem dobra, wsparcia, bezpieczeństwa i siły charakteru.

Tyle zdradziła Marta Manowska. Rzekomo jej partner jest dźwiękowcem. Zrządzeniem losu okazało się dla niej prowadzenie programu Sanatorium Miłości- to właśnie na planie zakochani się poznali.

Instagram- martamanowska

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz