Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Manowska zaniepokoiła swoich fanów!

Marta Manowska zaniepokoiła swoich fanów!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marta Manowska cieszy się swoim urlopem oraz z niego korzysta. Jednak to właśnie wprawiło jej fanów w zaniepokojenie. A to wszystko przez koronawirusa.

Marta Manowska jest bardzo aktywną osobą w swoim mediach. Idealnym potwierdzeniem tego jest jej instagram który aktualnie ma prawie 120 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie na nim dzieli się swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem celebrytka zdradziła jak mija jej urlop.

Marta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w wodzie. Gwiazda w opisie zdradziła jak mijaj jej wakacje oraz jakie ma plany na dalszy okres.

Moja podróż po Singapurze, Malezji i Tajlandii powoli dobiega końca. Przyjdzie czas na podsumowanie trasy, ale pewnie więcej niż 2000 km A ile twarzy, miejsc, zdarzeń, obrazów. Łódki, speedboaty, promy, sleeping busy, hostele, bungalow, centra nurkowe Gdybyście mieli jakieś pytania piszcie! Chętnie odpowiem Właśnie jadę „śpiącym autobusem” jak go nazywam, przekroczyłam pieszo granice między Tajlandia a Malezją. Cały kraj do przejechania. W Singapurze będę nad ranem A w busie wifi – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz