Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Wierzbicka wspomina swoje wakacje!

Marta Wierzbicka wspomina swoje wakacje!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marta Wierzbicka na swoim instagramie postanowiła trochę powspominać. Celebrytka pochwaliła się kilkoma zdjęciami z swoich wakacji na rajskiej wyspie. Jednak nie wszystkim one się spodobały. Idealnie pokazują to komentarze.

Marta Wierzbicka na swoim instagramie ostatnio niestety musi walczyć z sporym hejtem, a to wszystko przez jej sylwetkę. Gwiazda zdaniem wielu jest za chuda. Komentarze pod ostatnimi zdjęciami przez jej niedowagę są czasami bardzo drastyczne. Tak i było tym razem internauci kolejny raz pokazali swoją zła energie.

Marta na swoim instagramie pochwaliła się nowymi zdjęciami. Celebrytka na opublikowanych fotografiach postanowiła powspominać swoje wakacje. Internautom kolejny raz nie spodobała się jej sylwetka.

Cześć! Wspominkowo wrzucam ostatnie wakacyjne zdjęcia. Muszę Wam powiedzieć, że to były wakacje mojego życia – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie byli zbyt mili.

Dlaczego Ty jesteś tak chuda?
Jakie chude ręce.
Matko, jak Ty schudłaś.
Wyglądasz tragicznie przytyj!

A jak wam się podoba Marta w takim wydaniu?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz