Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Wojtal z bardzo ciekawym wpisem!

Marta Wojtal z bardzo ciekawym wpisem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marta Wojtal na swoim instagramie pochwaliła się fotografią bardzo przystojnego chłopaka. W opisie zdradziła, że przez dwie fotografię zmieniło się jego życie.

Marta do dodanego zdjęcia dołączyła opis który wszystko wyjaśnił. Celebrytka zdradziła w nim wszystkie szczegóły.

Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka którego spotkałam w Izraelu ?
Dla tych którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię.
Robiłam tam wtedy kampanię dla marki @kazar .
Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu … życzyłam sobie by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita- mi te zdjęcia zajęły 2 minuty.
I proszę! Dziś migneło mi zdjęcie na IG- mówię wow ale cudna kampania – skąd znam gościa? A tu proszę! To ten chłopak z plaży !
thanks god
Życzę Ci chłopaku powodzenia i mam nadzieję że spotkam Cię kiedyś w pracy

View this post on Instagram

Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka którego spotkałam w Izraelu ? Dla tych którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię. Robiłam tam wtedy kampanię dla marki @kazar . Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu … życzyłam sobie by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita- mi te zdjęcia zajęły 2 minuty. I proszę! Dziś migneło mi zdjęcie na IG- mówię wow ale cudna kampania – skąd znam gościa? A tu proszę! To ten chłopak z plaży ! thanks god 🙏 Życzę Ci chłopaku powodzenia i mam nadzieję że spotkam Cię kiedyś w pracy ———————————————————— #portret #mezczyzna #uroda #oczy #portrait #photography #pasja #ludzie #emocje #projektmilosc #izrael #wojtal

A post shared by Marta Wojtal (@martawojtal) on

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz