Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się zdjęciem z łazienki!

Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się zdjęciem z łazienki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marta Żmuda Trzebiatowska ostatnio bardzo miło zaskoczyła swoich fanów na instagramie. Celebrytka bowiem zaprosiła ich do swojej łazienki. Gwiazda na najnowszym zdjęciu pokazała jak ją urządziła.

Marta Żmuda Trzebiatowska do daty porodu zbliża się wielkim krokami co bardzo ładnie potwierdza wielkość jej brzuszka. Ostatnie chwile celebrytka postanowiła wykorzystać i zadbać o samą siebie. Gwiazda ostatnio na swoim instagramie zdradziła jak dba o swoją skórę.

Marta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w swojej nowej łazience. Gwiazda w opisie zdradziła jak ważna jest pielęgnacja twarzy podczas ciąży ale i również po niej.

Czy są ze mną przyszłe mamy?
Kochane czy pamiętacie o tym jak ważna jest pielęgnacja skóry nie tylko w ciąży, ale i po? Nieczęsto dzielę się na forum swoimi przemyśleniami i doświadczeniem w tej kwestii, bo żaden ze mnie ekspert. Dużo śmielej robię to w wiadomościach prywatnych, zawsze podkreślając że to moje indywidualne odczucie czy że u mnie to się sprawdziło. Te z Was, które do mnie napisały, doskonale o tym wiedzą. Jednak pytań o pielęgnację podczas ciąży jest coraz więcej, więc ośmielam się odpowiedzieć Wam TU. Zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży zaufałam marce @mustela_polska . Dwa produkty, które poznałam w tej ciąży, zasługują na wyróżnienie: BIO olejek oraz krem do ciała, oba zapobiegają rozstępom, niwelują nieprzyjemne uczucie „swędzenia”, przyszłe mamy coś o tym wiedzą, mają dobre składy i neutralny zapach. Zdecydowanie skradły moje serce.
Droga mamusiu, znajdź w ciągu dnia kilka minut dla siebie i pamiętaj, że Twoje ciało na pewno będzie Ci wdzięczne za to, że o nie dbasz. Wynagrodzi Ci to piękną skórą po ciąży! Naprawdę warto w to zainwestować. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Czy są ze mną przyszłe mamy? 🤰🏼🤱😍 Kochane czy pamiętacie o tym jak ważna jest pielęgnacja skóry nie tylko w ciąży, ale i po? Nieczęsto dzielę się na forum swoimi przemyśleniami i doświadczeniem w tej kwestii, bo żaden ze mnie ekspert. Dużo śmielej robię to w wiadomościach prywatnych, zawsze podkreślając że to moje indywidualne odczucie czy że u mnie to się sprawdziło. Te z Was, które do mnie napisały, doskonale o tym wiedzą. 😉 Jednak pytań o pielęgnację podczas ciąży jest coraz więcej, więc ośmielam się odpowiedzieć Wam TU. ❤️ Zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży zaufałam marce @mustela_polska . Dwa produkty, które poznałam w tej ciąży, zasługują na wyróżnienie: BIO olejek oraz krem do ciała, oba zapobiegają rozstępom, niwelują nieprzyjemne uczucie „swędzenia”, przyszłe mamy coś o tym wiedzą 😉, mają dobre składy i neutralny zapach. Zdecydowanie skradły moje serce. Droga mamusiu, znajdź w ciągu dnia kilka minut dla siebie i pamiętaj, że Twoje ciało na pewno będzie Ci wdzięczne za to, że o nie dbasz. Wynagrodzi Ci to piękną skórą po ciąży! Naprawdę warto w to zainwestować. 😘 ————— #ciociadobrarada @mustela_polska #mustelapolska #maternite

A post shared by Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz