Reklama
Strona głowna Instagram Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała włosy na jasny blond

Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała włosy na jasny blond

od Marcin Karwoski
Reklama
Marta Żmuda Trzebiatowska otrzymała role w serialu “Blondynka”. Przez co musiała przejść przymusową metamorfozę.

Marta swoim sukcesem pochwaliła się na instagramie. W opisie wyznała, że otrzymała główna role w serialu “Blondynka”

Kochani,
już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie – zagram panią weterynarz w serialu „Blondynka”. Bardzo się cieszę na to zadanie, ale jednocześnie nachodzi mnie pewna refleksja – jakie zabawne jest życie, a zwłaszcza życie aktora. ?? Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. ?? Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska. Czułam, że opowieść o pani weterynarz skradnie Wasze serca, bo jest ciepła, zabawna, mądra i „swojska”. Mnie ta historia wydała się bliska, z racji miejsca z którego pochodzę. Wychowałam się na Kaszubach, blisko natury. Dziadkowie mieli duże gospodarstwo rolne, w którym hodowali wszystkie możliwe zwierzęta, spędzałam u nich zawsze każde wakacje, czasami pomagałam w pracy, stąd dziś umiem nawet wydoić krowę. ?

Życie aktora składa się z nieustannych wyborów. Tak to już jest. W tym samym czasie wygrałam casting do filmu „Śluby panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona, a że zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty … i trudny. Postać Sylwii wraca do mnie po latach, a ja bardzo się z tego powodu cieszę. Już w lipcu wchodzę na plan, będę się starała kontynuować postać, którą tak pięknie zbudowały moje koleżanki: Julia Pietrucha, Joasia Moro i Natalka Rybicka. ?? Każda dała Sylwii coś od siebie, ja też się postaram, a Wy trzymajcie proszę za mnie kciuki! – czytamy w opisie.

Fani w komentarzach byli bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Zmiana wizerunku na plus

licznie wyglądasz w takim blondzie! Trzymam kciuki

View this post on Instagram

Kochani, już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie – zagram panią weterynarz w serialu „Blondynka”. Bardzo się cieszę na to zadanie, ale jednocześnie nachodzi mnie pewna refleksja – jakie zabawne jest życie, a zwłaszcza życie aktora. 😂 Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. ❤️ Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska. Czułam, że opowieść o pani weterynarz skradnie Wasze serca, bo jest ciepła, zabawna, mądra i „swojska”. Mnie ta historia wydała się bliska, z racji miejsca z którego pochodzę. Wychowałam się na Kaszubach, blisko natury. Dziadkowie mieli duże gospodarstwo rolne, w którym hodowali wszystkie możliwe zwierzęta, spędzałam u nich zawsze każde wakacje, czasami pomagałam w pracy, stąd dziś umiem nawet wydoić krowę. 😂😂😂 ❤️🧡💛💚💙💜 Życie aktora składa się z nieustannych wyborów. Tak to już jest. W tym samym czasie wygrałam casting do filmu „Śluby panieńskie” w reżyserii Filipa Bajona, a że zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty … i trudny. Postać Sylwii wraca do mnie po latach, a ja bardzo się z tego powodu cieszę. Już w lipcu wchodzę na plan, będę się starała kontynuować postać, którą tak pięknie zbudowały moje koleżanki: Julia Pietrucha, Joasia Moro i Natalka Rybicka. ❤️ Każda dała Sylwii coś od siebie, ja też się postaram, a Wy trzymajcie proszę za mnie kciuki! @blondynkaserial #sylwia @julia_pietrucha @joannamoro.official @natalia_rybicka #serial #nowewyzwanie @da_midays @doktormakeup @atelierstylissimo

A post shared by Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz