Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Żmuda-Trzebiatowska wybrała się na gale Teatru Polskiego Radia!

Marta Żmuda-Trzebiatowska wybrała się na gale Teatru Polskiego Radia!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marta Żmuda-Trzebiatowska była jedna z wielu prezenterek gali Teatru Polskiego Radia. Gwiazda postawiła na bardzo elegancką stylizację. Jesteście ciekawi jak się prezentowała?.

Marta Żmuda-Trzebiatowska na swoim instagramie zebrała już ponad 200 tysięcy obserwujących. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem pochwaliła się swoją stylizacja w której była na gali Teatru Polskiego Radia.

Marta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bardzo eleganckiej stylizacji. Gwiazda ma bardzo stylowy garnitur. Spójrzcie i oceńcie sami jak prezentuje się w tym wydaniu.

Dzięki uprzejmości @killerlookpl wrzucam dwa zdjęcia z wczorajszej gali. Jak Wam się podoba taki „ejtisowy look”? Lubicie retro? Ja bardzo? No i kooocham garnitury! Zwłaszcza tak dobrze skrojone jak ten od @bohoboco – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach bardzo miło zareagowali na tą stylizację.

Pięknie
Rewelacyjnie przepięknie
W takim kolorze włosów najlepiej

A wam jak się podoba Marta w tym wydaniu. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Marta Żmuda Trzebiatowska odnosi się do informacji o drugiej ciąży! - Begio.pl 21 grudnia 2019 - 22:09

[…] Marta Żmuda Trzebiatowska odniosła się właśnie do informacji dotyczących jej drugiej ciąży! […]

Napisz

Zostaw komentarz