Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marta Żmuda Trzebiatowska żegna Macieja Chojnackiego

Marta Żmuda Trzebiatowska żegna Macieja Chojnackiego

od Karolina Melon
Reklama
Marta Żmuda Trzebiatowska to polska aktorka teatralna i telewizyjna .  Jest żoną Kamila Kuli , który również jest aktorem.

Gwiazda obecnie jest w żałobie po stracie przyjaciela Macieja Chojnackiego . Swój smutek Marta postanowiła wyrazić w osobistym wpisie skierowanym do Maćka.

Maćku… Maciejku… niewyobrażalną pustkę po sobie zostawiłeś…

Zachwyciłam się Twoją scenografią do spektaklu „Bóg mordu” w Teatrze 6piętro, zarekomendowałam Cię Dyrektorowi Teatru Kwadrat i tak zaczęła się nasza przygoda…

Stworzyłeś przepiękną scenografię i kostiumy do spektaklu „Ciotka Karola 3.0”, który pod wieloma względami jest dla mnie wyjątkowy. Potem pracowaliśmy jeszcze przy kilku innych tytułach.

Nikt nam Ciebie nie zastąpi… Dbałeś o każdy detal, każdy szczegół, każdy guziczek…

Byłeś utalentowany, pracowity, rzetelny, pełen pasji, miałeś tyle planów na przyszłość, ale przede wszystkim byłeś serdecznym kolegą i dobrym człowiekiem.

26 lipca, w moje 35 urodziny, oklaskiwałeś nas, oglądając „Ciotkę Karola 3.0” po 6 latach od premiery. Kto by pomyślał, że to będzie nasze ostatnie spotkanie… Pusto, pusto, pusto… Niewyobrażalnie pusto. Niech Ci będzie dobrze tam gdzie jesteś. ????- napisała Marta

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz