Reklama
Strona głowna Ogólne Martin Odegaard odejdzie z Realu Sociedad

Martin Odegaard odejdzie z Realu Sociedad

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Martin Odegaard już niedługo może otrzymać szansę w Realu Madryt. Zdaniem hiszpańskich mediów Zinedine Zidane ma latem “odświeżyć” norweski talent, który znakomicie radzi sobie na wypożyczeniu w Realu Sociedad.

Martin Odegaard trafił do Realu Madryt zimą 2015 roku. Nastolatek kreowany był na jeden z największych talentów na świecie, jednak jego kariera na Santiago Bernabeu nie potoczyła się tak, jak pierwotnie zakładano. W obecnym sezonie Norweg jest zawodnikiem Realu Sociedad. Odegaard trafił tam latem, chwilę po przedłużeniu kontraktu z Realem Madryt. Oficjalnie piłkarz został wypożyczony na rok, jednak według hiszpańskich mediów, kluby nieoficjalnie porozumiały się ws. dwuletniego wypożyczenia. Nieoficjalnie, bo takie wypożyczenia nie są możliwe. Pomocnik jest podstawowym piłkarzem Realu Sociedad i w 16 występach strzelił cztery gole, do których dołożył pięć asyst. Norweg jest jednym z najlepszych piłkarzy ligi hiszpańskiej w tym sezonie.

Norweg do tej pory mówił, że chciałby co prawda spędzić dwa lata w Sociedad, ale jednocześnie marzy o powrocie na Santiago Bernabeu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz