Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Gliwińska pokazała jak spędza sobotnie wieczory!

Martyna Gliwińska pokazała jak spędza sobotnie wieczory!

od Marcin Karwoski
Reklama
Martyna Gliwińska ostatnio na swoim instastory opublikowała dość smutne wiadomości. Celebrytka pokazała jak spędza swój wolny czas oraz czego słucha.

Martyna Gliwińska wraz z Jarosławem Bieniukiem kiedyś tworzyli zgrana parę. Projektantka wnętrz zdaniem wielu świetnie radziła sobie w roli macochy dzieci piłkarza. Jednak jakiś czas temu uczucie między nimi wygasło. Rozstali się i zostali tylko przyjaciółmi. Jak się okazuje taka relacja im nie starczyła ponieważ całkiem niedawno doszła nowina, że spodziewają sie oni dziecka.

Media bardzo szybko zainteresowały się życiem prywatnym Martyny. Gwiazda podczas wywiadu jasno dała do zrozumienia, że Jarosław nie jest szczęsliwy, że po raz czwarty zostanie on ojcem.

Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu – wyznała podczas rozmowy z “Na żywo”

Piłkarz temu doniesieniu zaprzeczył. Gliwińska postanowiła kolejny raz powiedzieć jak to wygląda.

Mój komentarz dla “Na żywo” to jedyny komentarz w tej sprawie i tak to są moje słowa. Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy”, stąd też pewnie jego zdziwienie – dodała w rozmowie z Fakt.

Tym razem Celebrytka na swoim instastroy pochwaliła się czego słucha w samotne i wolne dni.

 

Instagram-martyna.gliwinska

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Martyna Gliwińska pokazała jak spędza sobotnie wieczory! – Newsio.pl 13 listopada 2019 - 00:06

[…] Martyna Gliwińska pokazała jak spędza sobotnie wieczory! […]

Napisz

Zostaw komentarz