Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Gliwińska przygotowuje pokój dla dziecka!

Martyna Gliwińska przygotowuje pokój dla dziecka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka. Celebrytka swoją ciąże bardzo aktywnie relacjonuje na swoim instagramie. Tym razem pochwaliła się jak urządza dziecięcy pokoik.

Martyna Gliwińska już za niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Gwiazda już bardzo ambitnie przygotowuje się do nowej roli w jej życiu. Dziś na swoim instagramie pokazała jak urządza pokoik dla swojego dziecka.

Martyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celerbytka na opublikowanej fotografii pokazała zaprojektowany dziecięcy pokoik. Spójrzcie i oceńcie sami.

Dziś coś dla przyszłych rodziców! Pamiętajcie, że pokoik dla waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji!). Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design – czytamy w opisie dodanej fotografii przez Martynę na jej profilu.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Ale ładne

Enjoy!

A jak wam się podoba ten pokoik? Naszym zdaniem jest naprawdę bardzo fajny. Zapraszamy do dyskusji oraz wyrażania swojej opinii w komentarzach pod wpisem.  Chętnie poznamy wasze zdanie na temat dekoracji w tym pokoju.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz