Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Gliwińska w ciąży! Co na to ojciec dziecka

Martyna Gliwińska w ciąży! Co na to ojciec dziecka

od Karolina Melon
Reklama
Martyna Gliwińska już dawno poinformowała media o swojej ciąży. Ojcem dziecka jest były piłkarz Jarosław Bieniuk, o którym niestety nie wypowiadała się zbyt dobrze. Były piłkarz miał powiedzieć, że mają problem. Po ujawnieniu rozmowy w prasie głos postanowił zabrać Bieniuk, który był zdziwiony, że była partnerka rozmawiała w mediach o tak intymnych tematach:

“Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.

Para nie powinna swoich spraw załatwiać za sprawą portali internetowych. Sama zainteresowana wiadomość o swoim stanie opublikowała w dniu urodzin kiedy to dodała wymowny opis do zdjęcia:

Dziś są moje urodziny. 20.09. 29 lat! Ostatnie takie i nie tylko dlatego, ze po raz ostatni z dwójką z przodu, choć to też symboliczne. Kończące pewien etap mojego – w gruncie rzeczy – beztroskiego życia. Już czekam na ten kolejny rozdział i zapinam pasy! 100 lat i dla Was! – napisała.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz