Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Wojciechowska pokazała siebie w sukni ślubnej!

Martyna Wojciechowska pokazała siebie w sukni ślubnej!

od Marcin Karwoski
Reklama
Martyna Wojciechowska postanowiła zdradzić ile razy w swoim życiu była zaręczona. Celebrytka zrobiła to w bardzo oryginalny sposób. Gwiazda zrobiła to za pośrednictwem swojego programu.

Do tej pory byłam zaręczona pięć razy, więc jestem taką trochę uciekającą panną młodą. Po tylu zaręczynach i po dwóch odwołanych w ostatniej chwili ślubach nareszcie będę miała chociaż ślubną sesję- powiedziała.

Martyna na swoim instagramie opublikowała nowa fotografię. Celebrytka na dodanym zdjęciu pozuje w sukni ślubnej. Gwiazda w opisie zdradziła sekrety życia w Koreii Południowej.

Korea Południowa to kraj, który ma jeden z najniższych współczynników dzietności na świecie. Według badań aż 90% mężczyzn i 80% kobiet, między 25. a 30. rokiem życia jest singlami. Kobiety obawiają się, że zarówno małżeństwo jak i ciąża staną na drodze do ich awansu w pracy i będą powodem do dyskryminacji. Jednocześnie Korea Południowa to kraj konserwatywny i niemal każda kobieta chce mieć ślub. Dlatego prężnie rozwija się tu biznes… SOLO ŚLUBÓW. Okazuje się, że młode kobiety do spełnienia marzeń o białej sukni i welonie nie potrzebują nawet pana młodego.
Jutro PREMIERA nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Godz. 11:00, stacja TVN📺
M.

View this post on Instagram

Korea Południowa to kraj, który ma jeden z najniższych współczynników dzietności na świecie. Według badań aż 90% mężczyzn i 80% kobiet, między 25. a 30. rokiem życia jest singlami. Kobiety obawiają się, że zarówno małżeństwo jak i ciąża staną na drodze do ich awansu w pracy i będą powodem do dyskryminacji. Jednocześnie Korea Południowa to kraj konserwatywny i niemal każda kobieta chce mieć ślub. Dlatego prężnie rozwija się tu biznes… SOLO ŚLUBÓW. Okazuje się, że młode kobiety do spełnienia marzeń o białej sukni i welonie nie potrzebują nawet pana młodego. Jutro PREMIERA nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Godz. 11:00, stacja TVN📺 M. 📸 @mariojaniszewski75 #kobietanakrancuswiata #womanattheendoftheworld #martynawojciechowska #newiscoming #cantwait #freedombymartyna

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

 

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Wygląda Pani obłędnie!

Martyna, jak pięknie wyglądasz w tej sukni! Po prostu wielkie WOW!

Pasuje Ci suknia 🙂

Nie mogę się doczekać

Wow, niezwykle ciekawy temat!

Musimy to zobaczyc❤️

PANI MARTYNO JEST PANI NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJCIEKAWSZĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE. ❤️

Czekam z niecierpliwoscia na nowy odcinek

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz