Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Wojciechowska pokazała swoją rodzinę!

Martyna Wojciechowska pokazała swoją rodzinę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Martyna Wojciechowska rzadko na swoim instagramie pokazuje swoich najbliższych. Celebrytka raczej chroni ich prywatności. Jednak tym razem gwiazda zrobiła wyjątek.

Martyna Wojciechowska na swoim instagramie jest raczej aktywną osobą. Jednak celebrytka bardzo dba o prywatność swojego życia. Gwiazda bardzo dokładnie filtruje dodawane przez siebie wpisy. Tym razem jednak pokazała cała rodzinę.

Martyna na swoim instagramie pochwaliła się nowymi zdjęciami. Na dodanych fotografiach można zaobserwować większa część jej bliskiej rodziny. Na jednym zdjęciu widzimy nawet Przemka Kassowskiego który pozuje z Marysią. Po tym można bardzo łatwo zauważyć jakie wiążą ich więzi.

WSZYSCY, KTÓRYCH KOCHAM. Mikołajka Marysia dla każdego przygotowała samodzielnie zrobione prezenty! Dla mnie… SÓL DO KĄPIELI NA STRES! Z olejkami eterycznymi, żebym się relaksowała i bardziej o siebie dbała – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Kochana Marysia! Nie ma nic piękniejszego! Rodzinka w komplecie
Piękną masz tę córkę. Wszystkiego dobrego.
Te zdjęcia wyrażają więcej niż tysiąc słów.

Własnoręcznie robione prezenty są cudowne! Wesołych Świąt i dziękuje za informacje o akcji Bezdomniaków! Zamówienie złożone. Zwierzaczek wsparty!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz