Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Wojciechowska popełniła błąd, który szybko został wytknięty podróżniczce. Jak zareagowała Martyna?

Martyna Wojciechowska popełniła błąd, który szybko został wytknięty podróżniczce. Jak zareagowała Martyna?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Martyna Wojciechowska to najbardziej lubiana podróżniczka, jej profile na portalach społecznościowych obserwuje rekordowa ilość osób. Podróżniczka jest bardzo aktywna na Instagramie i stara się “karmić” swoich obserwatorów fajnymi ciekawostkami, tym samym próbuje zaszczepić w Polakach zamiłowanie do poznawania świata i zwiedzania.

Ostatnio udostępniła na swoim Facebooku zdjęcie o polskich Malediwach:

Kto chciałby zobaczyć Malediwy? Są bliżej niż myślicie. Tak wygląda z lotu ptaka Osadnik Gajówka w woj. wielkopolskim. To sztuczny zbiornik po dawnym wyrobisku węgla brunatnego. Za turkusową barwę wody odpowiada węglan wapnia. Niestety w zbiorniku nie można się kąpać (ze względu na zasadowy odczyn wody). Jest co podziwiać, prawda? Polska jest najfajniejsza!

Internauci szybko wychwycili błąd, który został od razu wytknięty Wojciechowskiej:

To jest zdjęcie parku Gródek w Jaworznie a nie Osadnika Gajówka. Tak czy owak w realu Gródek ma tyle wspólnego z Malediwami co Radom z Nowym Jorkiem

Podróżniczka zmieniła opis, zmieniając go na poprawny. Oczywiście nie mogła pozwolić sobie na nieodpisanie czujnemu obserwatorowi:

Bardzo dziękuję za Waszą czujność! Jeszcze nie miałam okazji być w tym pięknym miejscu, ale w tej sytuacji, to już na pewno odwiedzę! I Osadnik Gajówka też!

Każdy popełnia błędy, ale jeśli chodzi o Martynę są z pewnością wybaczone.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz