Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Wojciechowska porusza temat depresji

Martyna Wojciechowska porusza temat depresji

od Karolina Melon
Reklama
Martyna Wojciechowska w ostatnim swoim wpisie na Inastagramie poruszyła temat niepowodzeń. Nawiązuje do czasu, który upłynął już od początku roku a tak naprawdę nic się nie zmieniło chociaż miało być inaczej. W dalszej części nawiązała do naszych planów, których w konsekwencji nie realizujemy.

“A ja się zastanawiam, ile pragnień potrafimy wypowiedzieć tak łatwo, jakby od niechcenia, a potem nie robimy nic, żeby je zrealizować? A może nie chcemy tego tak naprawdę? – zwróciła się do nich.

Zdradziła również jaki jest  powód nierealizowania naszych planów.

“Większość z nas nie ma odwagi zmienić swojego uporządkowanego życia. I szukamy wytłumaczenia, dlaczego tego nie zrobiliśmy. Bo przecież zawsze łatwiej powiedzieć, że – owszem, o czymś tam myślałam, ale przeszkodziło mi… No właśnie, co? Zdrowie, dziecko, obowiązki, rozsądek, pogoda… Niepotrzebne skreślić.

Instagram/martyna.world

Jej wpis jednak spotkał się z negatywną opinią fanów. Niektórzy  posądzali, że to nie ona pisała.  Z kolei podróżniczka  poprosiła o wyrozumiałość ponieważ przyznała, że sama kilka razy była na dnie.

“Ale wierzę też, że odwaga to kwestia decyzji. Jeśli jest tak bardzo źle, to co mogę zrobić? Zawsze płynąć do góry, na powierzchnię. Uwierzyć. Bo każdy z nas, bez wyjątku, ma ten potencjał, który wywołuje zmianę. Przekonałam się o tym wiele razy tu w Polsce i na wszystkich krańcach świata, na które dotarłam – zaapelowała.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz