Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Wojciechowska świętuje 12. urodziny córeczki!

Martyna Wojciechowska świętuje 12. urodziny córeczki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Martyna Wojciechowska ostatnio zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda z okazji 12 urodzin swojej córki pochwaliła się archiwalną fotografią. Warto dodać, że jeszcze takiego zdjęcia z Marysią nie widzieliśmy.

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który śledzi aktualnie ponad 1.6 mln. osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym. Ostatnio na swoim profilu świętowała 12 urodziny swojej córki Marysi.

Martyna na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia przedstawia młodą Marysię, która uczy się chodzić pod czujnym okiem mamy. Gwiazda w opisie zdradziła, że jej córka własnie skończyła 12 lat.

12 lat temu zostałam mamą Marysi i wyruszyłam w NAJWSPANIALSZĄ PODRÓŻ W ŻYCIU. I to bez mapy. Moja kochana nastolatka obchodzi dziś urodziny, a ja się zastanawiam, kiedy ten czas minął? Jeszcze niedawno uczyłam Ją stawiać pierwsze kroki, a dziś już za Nią nie nadążam – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

W komentarzach ukazało się bardzo dużo życzeń dla 12-letniej solenizantki.

Wszystkiego najlepszego
Szczęscia i zdrówka!
Wasza relacja jest wspaniała i jak widać, bez mapy pięknie się podróżuje. Można odkryć nieznane. Dla Marysi życzenia, żeby zawsze była odważna, zdrowa, sięgała wysoko i wierzyła w ludzi – napisała Marta Manowska.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz