Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Wojciechowska zachęca do oglądania Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska zachęca do oglądania Kossakowskiego

od Karolina Melon
Reklama
Martyna Wojciechowska jest w związku z Przemkiem Kosakowskim. Na początku ukrywali się ze swoim uczuciem, teraz już pojawiają się wspólnie na ściankach. Ostatnio nawet pokusiła się o opublikowanie zdjęcia Przemka Kossakowskiego wraz z uczestnikami jego nowego programu dodając opis.

” Podobno rodziny nie wypada reklamować, ale jestem szczególnie dumna z Przemka i z tego projektu! – napisała Martyna Wojciechowska.

Instagram/martyna.world

Swoim wpisem wywołała burzę w internecie. Tak naprawdę chodzi o słowo rodzina. Podróżniczka do tej pory nigdy nie nazwała swojego partnera rodziną. Powstały nawet spekulacje czy para nie wzięła w ukryciu ślubu. Fani rozpoczęli gorącą dyskusję.

“Facet to nie rodzina, spokojnie

“ja zawsze słyszałam od teściowej, że synowa to nie rodzina.. Na szczęście już nie jest moja teściowa. Wiec definicji jest wiele.

“wypada wypada ! jestescie najwspanialsi podziwiam Was Oboje, zawsze czerpie wiedze z Waszego podejscia do zycia i motywuje mnie to do swojego.. Najlepsi!

Jestem prze szczęśliwa! Pani Przemek jest wspaniały  Mam brata z ZD i mega się cieszę, że ludzie w końcu się dowiedzą jak niesamowite są osoby z ZD

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz