Reklama
Strona głowna Gwiazdy Martyna Wojciechowska zdradziła jak spędziła święta

Martyna Wojciechowska zdradziła jak spędziła święta

od Karolina Melon
Reklama
Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka, która raczej nie zdradza swojej prywatności. Tym razem przy okazji tak ważnych świąt jakim jest Boże Narodzenie uchyliła rąbek tajemnicy. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać w jakim gronie je spędziła. Oczywiście są to jej rodzice, córka oraz partner Przemysław Kosakowski. Podróżniczka posunęła się jeszcze dalej zdradziła jaką niespodziankę zrobiła jej córka. Otóż 11-letnia Marysia dla każdego członka rodziny przygotowała własnoręcznie wykonany prezent.

“WSZYSCY, KTÓRYCH KOCHAM. Mikołajka Marysia dla każdego przygotowała samodzielnie zrobione prezenty! Dla mnie… SÓL DO KĄPIELI NA STRES! Z olejkami eterycznymi, żebym się relaksowała i bardziej o siebie dbała – podpisała post Martyna.

Materiały prasowe

Martyna tym zdjęciem oraz postem uszczęśliwiła swoich fanów, którzy okazali to w swoich komentarzach.

 

A na zdjęciach widać niedoopisania emocje

Prze kochana ta Pani Marysia:)

Takie prezenty sprawiają nam największą przyjemność ponieważ osoba, która nas obdarowuje wkłada w to swoje serce i miłość a to jest najpiękniejsze w tych prezentach i najbardziej je kochamy Pozazdrościć Mikołajki i myślę,że jest dobrym przykładem dla innych dzieci iz chcieć to znaczy móc Buziakiiv.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz