Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marzenia Julii Wieniawy stoją pod znakiem zapytania. Popularność krzyżuje jej plany

Marzenia Julii Wieniawy stoją pod znakiem zapytania. Popularność krzyżuje jej plany

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Julia Wieniawa to najpopularniejsza polska aktorka młodego pokolenia. Swoją przygodę w show biznesie rozpoczęła z serialem “Rodzinka.pl”, od tamtej pory jej kariera zaczęła nabierać tempa. Teraz Wieniawa stała się najbardziej rozchwytywaną aktorką, w jej kalendarzu niekiedy nie ma miejsca na wypoczynek. W dodatku próbuje swoich sił również jako piosenkarka, nie zapominając o projektach reklamowych, w których bierze udział.

Te wszystkie zobowiązania sprawiają, że Julia nie ma czasu na dokończenie swojej edukacji. Z informacji podanych z otoczenia aktorki, wynika, że Wieniawa chciałaby pójść na studia, by zdobyć doświadczenie na akademii teatralnej. Ukończenie takiej szkoły dałoby jej możliwość utrzymania się w zawodzie przez dłuższy czas.

Niestety ona odniosła sukces jeszcze przed maturą i teraz nie może zniknąć, by zająć się nauką. Boi się, że jeśli nie wykorzysta swoich pięciu minut sławy, ludzie o niej zapomną. A przecież początkujący studenci szkół aktorskich nie mogą grać w serialach

Podobno gwiazda zdążyła już znaleźć “Plan B” i chce wybrać się na kursy aktorskie za granicę. Jednak zanim do tego dojdzie aktorka postanowiła skupić się na zobowiązaniach, których w jej grafiku nie brakuje.

Czy Julia Wieniawa dokończy swoją edukację?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz