Reklama
Strona głowna Ogólne Mateusz Borek odejdzie z Polsatu?!

Mateusz Borek odejdzie z Polsatu?!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Marek Szkolnikowski przyznał na antenie Weszło FM, że Mateusz Borek jest jednym z najlepszych komentatorów, niepracujących aktualnie w TVP. Na odpowiedź samego komentatora Polsatu Sport nie trzeba było długo czekać.

Marek Szkolnikowski będący gościem Weszło FM, przyznał, że jego zdaniem jednym z najlepszych komentatorów piłkarskich jest Mateusz Borek. “Najlepsi komentatorzy piłkarscy spoza TVP to Mateusz Borek i Tomasz Ćwiąkała, bacznie przyglądam się jego talentowi. Widziałbym dla nich miejsce w TVP” – to słowa dyrektora TVP Sport.

Do jego słów odniósł się Mateusz Borek “Było mi bardzo miło, bo żyjemy w czasach wielkiej konkurencji mediów, telewizji, naprawdę rzadko zdarzają się miłe i sympatyczne słowa od szefa konkurencji” – przyznał w rozmowie z portalem “weszlo.com”. Powiedział także “To nie jest na pewno gorący temat na dzisiaj, bo nie rozmawiamy z panem Markiem na temat mojej pracy w Telewizji Polskiej, ale ja nie mogę się nigdy zamykać na żaden kierunek. Nie mogę wykluczyć, że do końca mojej pracy zawodowej będę za mikrofonem Polsatu, ale nie mogę też wykluczyć, że w pewnym momencie spróbuję w innej telewizji, z innymi ludźmi”.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Robert 9 lutego 2020 - 14:13

Kogo to obchodzi. Kto teraz zatrudni tego marnego komentatora . OJ biedny.Chyba tylko tvnic , bo więcej śmieciowych stacji nie ma o tvpis nie wspomnę. Chyba że jakieś osiedlówki , chociaż wątpię.

Napisz

Zostaw komentarz