Reklama
Strona głowna Gwiazdy Mateusz Damięcki pierwsze intymne wyznanie dla żony

Mateusz Damięcki pierwsze intymne wyznanie dla żony

od Karolina Melon
Reklama
 Mateusz Damięcki po raz pierwszy publicznie napisał intymne wyznanie dla żony.

Mateusz jest raczej gwiazdą ,która bardzo pilnuje swojej prywatności. Nie udziela wywiadów oraz nie opowiada o swojej żonie. Do tej pory małżonkowie bardzo rozważnie uchylali małe rąbki tajemnicy na swoich portalach. Tym bardziej Mateusz zaskoczył swoich fanów ostatnim wyznaniem. Jak się okazuje miał ku temu szczególną okazję . Albowiem jego zona Paulina Andrzejewska odniosła ogromny sukces w życiu zawodowym. Została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. Z tej okazji Mateusz dodał uroczy wpis, w którym czytamy:

“Każdego dnia dajesz mi siłę do życia, radość i sprawiasz, że wszystko, co robię, ma treściwy, mocny smak. (…) Dziękuję kochanie, że nadajesz sens mojemu życiu. Piszę to w dniu, który zarówno dla Ciebie jak i dla mnie jest wyjątkowy. (…) Paula została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli z Nią w tej nowej rzeczywistości się spotkać. (…) A i sobie zazdroszczę też – od dziś jestem bowiem Panem Dyrektorowym. Ale nie obraziłbym się wcale, jeśli ktoś zechciałby zatytułować mnie przysłowiowo „Dupą Dyrektora” – zażartował Damięcki. W odpowiedzi Paulina napisała:

“Kochanie, dziękuję, tak mnie wzruszasz. Tak we mnie wierzysz ! Dziękuję za wszystko – wyznała Paulina Andrzejewska.

Internauci również nie szczędzili miłych komentarzy :

“Jesteście wspaniała parą. Dajecie sobie siłę. Uwielbiam na Was patrzeć i brać z Was przykład! Ps. Masz Mateuszu cudowną żonę. Cieszę się, że mogę z nią pracować! – napisała Katarzyna Zielińska.

“Chyba nigdy nie czytałam na Instagramie czegoś tak ładnego. Wzruszyłam się.

“Gratulacje. Piękne słowa miłości. Podziwiam – czytamy.

My również składamy gratulacje.

 

Mateusz Damięcki pierwsze intymne wyznanie dla żony

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz