Matt i Ross Duffer drażnią potencjał” Stranger Things ” Spinoff

STRANGER THINGS. (L to R) Maya Hawke as Robin Buckley, Joe Keery as Steve Harrington, Priah Ferguson as Erica Sinclair, Natalia Dyer as Nancy Wheeler, and Sadie Sink as Max Mayfield in STRANGER THINGS. Cr. Courtesy of Netflix © 2022

Gdy fani przygotowują się do pożegnania z „Stranger Things” po piątym sezonie, twórcy serii Matt i Ross Duffer dokuczają, że może być więcej przygód „Stranger Things” na drodze. Podczas gdy showrunnerzy już wcześniej wspominali o potencjalnym spin-offie, wydają się być zaangażowani w ten pomysł w nowym wywiadzie dla Variety. Dufferowie na razie trzymają się szczegółów, ale ujawnili, że potencjalny spin-off jest ” inny niż ktokolwiek się spodziewa.”

Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz postaci w uniwersum „Stranger Things”, potencjalny spinoff może podążać za ulubieńcem Hawkinsów, takim jak Robin, Steve lub Erica (jeśli przetrwają ostatni sezon), lub może mieć miejsce w zupełnie innej epoce lub lokalizacji. Jeśli sezon czwarty czegoś nauczył widzów, to że spisek w centrum Hawkinsa sięga głębiej niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Jedno jest pewne: Duffer są pasjonatami tajemniczej idei leżącej u podstaw spinoffu. „Powodem, dla którego nic nie zrobiliśmy, jest to, że nie chcesz tego robić z niewłaściwych powodów, i to było po prostu:” czy to jest coś, co chciałbym zrobić, niezależnie od tego, czy jest to związane z „Dziwniejszymi rzeczami”, czy nie?- I zdecydowanie-powiedział Matt. „Nawet jeśli zdejmiemy z niego Tytuł „Stranger Things”, jestem tym bardzo podekscytowany. Ale tak nie jest… Będzie inaczej niż ktokolwiek się spodziewa, w tym Netflix.”

Mając to na uwadze, przynajmniej jeden członek obsady ma pewne pojęcie o tym, co planują zapracowani showrunnerzy. Bracia powiedzieli Variety, że Finn Wolfhard, który gra Mike ’ a, poprawnie odgadł, o co chodzi w spinoff. „Finn Wolfhard, on nie był spitballing, on po prostu powiedział,” Myślę, że to będzie fajny spin-off, ” Ross ujawnił. „A my na to:” jak u licha…'”

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o potencjalnym spinoffie „Stranger Things”.

O czym jest Spinoff” Stranger Things”?

Na tym wczesnym etapie nie jest jasne, o co chodzi w proponowanym spin-offie. Jednak kiedy bracia Duffer ogłosili, że piąty sezon będzie ostatnim sezonem „Stranger Things”, dokuczali: „w świecie Stranger Things jest jeszcze wiele ekscytujących historii do opowiedzenia; nowe tajemnice, Nowe przygody, nowi nieoczekiwani bohaterowie.”

Kiedy premiera Spinoffu „Stranger Things”?

Jeśli Netflix oficjalnie zamówi spinoff, fani będą musieli poczekać trochę czasu, zanim będą mogli powrócić do świata „Stranger Things.”W tej chwili Dufferowie skupiają się na doprowadzeniu oryginalnej serii do satysfakcjonującego zakończenia. Ale patrzą także w przyszłość franczyzy.

„Istnieje wersja, która rozwija się równolegle [do sezonu 5], ale nigdy nie nakręciliby jej równolegle” – powiedział Ross. „Myślę, że tak naprawdę zaczniemy zagłębiać się w to, jak tylko skończymy i skończymy te efekty wizualne, Matt i ja zaczniemy się w to zagłębiać.”

Mając to na uwadze, jest mało prawdopodobne, że „Stranger Things” spremiera pinoff odbędzie się przed 2024 lub 2025 rokiem.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version