Reklama
Strona głowna Gwiazdy Matteo Brunetti został ojcem!

Matteo Brunetti został ojcem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Matteo Brunetti pierwszy raz został ojcem. Uczestnik MasterChefa pochwalił się radosną nowina z swoimi fanami.

Matteo na swoim instagramie udostępnił fotografie na której pokazał tak zwanego zbijanego żółwika z noworodkiem. Celebryta w opisie zdradził, że został ojcem oraz wszystko opisał.

 

Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie, jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedzą o czym mówię. Ale ten moment, kiedy chwycił mnie i uścisnął zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę. Nie wiem naprawdę, jaki będzie świat jak dorośniesz i którą drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz, że każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni, jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć. Witaj na świecie mój synku, Leone!

View this post on Instagram

Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedza o czym mówię. Ale ten moment kiedy chwycił mnie i uścisnął zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę. ⠀ Nie wiem naprawdę jaki będzie świat jak dorośniesz i która drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz ze każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć. Witaj na świecie mój synku, Leone🦁!⠀ _⠀ _⠀ _⠀ _⠀ #matteobrunetti #brofist #synek #itsaboy #parenting #family #parenthood #newborn #dadlife #babies #babyboy #parentlife #fatherhood #familytime #babylove #parentinggoals ⠀ ⠀

A post shared by MATTEO BRUNETTI (@matteo.brunetti.real) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz