Reklama
Strona głowna Gwiazdy Mąż Oli z programu “Cztery wesela ” publikuje pożegnanie

Mąż Oli z programu “Cztery wesela ” publikuje pożegnanie

od Karolina Melon
Reklama
Mąż Oli z programu “Cztery wesela”, który jest emitowany na Polsacie żegna zmarłą żonę. Wiadomo, że uczestniczka programu zmagała się z choroba nowotworową, udział w programie był dla niej odskocznią od codziennych trosk. Niestety nie wygrała tej walki. Produkcja programu gdy dowiedziała się o śmierci młodej panny umieściła informację na swoim profilu Facebooku. Skomentował ją jej mąż bardzo czułymi słowami.

“Była i jest nadal najcudowniejszą osobą, którą spotkałem w swoim życiu. Pomimo tego, że nie wygraliśmy, przeżyliśmy super chwile, poznaliśmy grupę wspaniałych ludzi. Za to wszystko ogromne dziękuję. I czerpię ogromną siłę z waszych komentarzy – czytamy.

Następnie pożegnał żonę na swoim profilu.

“Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Tak długo Twego dotyku nie czuję. Tak bardzo chciałbym cofnąć czas. Lecz wiem, że to się nie uda.

Facebook/Arek Grymuła

Ola razem z mężem zajęła ostatnie miejsce w programie, co spotkało się z olbrzymią krytyką ze strony internautów. Ich zdaniem para powinna wygrać program. Nie tylko dlatego, że ich wesele było ładne a pozostałe uczestniczki bardzo surowo je oceniły, ale chociaż by dlatego, że wygrane pieniądze pomogły by im w leczeniu.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz