Reklama
Strona głowna Gwiazdy Meghan Markle i książę Harry opuścili już Wielką Brytanię!

Meghan Markle i książę Harry opuścili już Wielką Brytanię!

od Marcin Karwoski
Reklama
Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się aktualnie do Kanday. Okazuje się, że ta decyzja może ich doprowadzić do bankructwa. Brytyjskie media podliczył koszt takiej wyprowadzki. Suma robi wrażenie.

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzje opuszczenia rodziny królewskiej. Jak się okazuje nie tylko rodzina ale i również Wielką Brytanie opuszczają. Jednak taka wyprowadzka jest bardzo kosztowna. Idealnie potwierdziły to Brytyjskie media które podliczyły takie koszty.

Meghan i książę Harry czeka spory wydatek. Kupno samego domu w Kandzie to koszt przynajmniej kilkunastu milionów dolarów. Pewien portal zdradził, że maja oni już na oku domu przy plaży, który jest wystawiony na sprzedaż za około 30 milionów.

Dla nich to może być katastrofa finansowa. Naprawdę nie mogli znaleźć jakiegoś miłego, niewielkiego domu za 15 milionów? – zdradziła Elizabeth Windisch, doradczyni finansowa, która była spytana przez serwis MarketWatch.com

Warto również dodać, że Kanada jest bardzo drogim państwem i będą oni musieli podatki które w w tym kraja są dość wysokie. To może być dla nich bardzo duży problem finansowy.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz