Reklama
Strona głowna Gwiazdy Meghan Markle i książę Harry zabrali głos w sprawie ofiar pożarów w Australii!

Meghan Markle i książę Harry zabrali głos w sprawie ofiar pożarów w Australii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Meghan Markle i książę Harry na swoim oficjalnym profilu wydali oświadczenie. Okazali w nich oni słowa wsparcia dla ofiar pożarów w Australii.

Ostatnie wydarzenia w Australii wstrząsnęły całym światem. Ogromne pożary które pochłonęły już ponad trzy miliony hektarów lasów, zabiły już prawie pól miliarda zwierząt. Warto również dodać, że śmierć poniosło również 24 osoby. Dziś z ofiarami solidaryzują się Meghan Markle i książę Harry. Na ich instagramowym profilu ukazało się dość obszerne oświadczenie.

 

Nasze myśli i modlitwy są skierowane do tych z całej Australii, którzy nadal borykają się z niszczycielskimi pożarami, które szalały od miesięcy.

Od obszarów, z którymi (…) osobiście związani, takich jak społeczności i osoby, które odwiedziliśmy w Nowej Południowej Walii w 2018 r., Po pożary w Kalifornii i części Afryki, uderza nas coraz częstsze występowanie tych klęsk żywiołowych, w tym oczywiście zniszczenie Amazonki, która trwa.

Ten globalny kryzys środowiskowy został teraz (…) jako Ekobójstwo. Łatwo jest czuć się bezradnym, ale zawsze jest sposób na pomoc.

Warto dodać, że dodane zdjęcia obrazują sytuacje w Australii. Skala zniszczeń jest ogromna media ciągle donoszą, że może to wszystko jeszcze wzrosnąć do gigantycznych liczb.

View this post on Instagram

Our thoughts and prayers are with those across Australia who are continuing to face the devastating fires that have been raging for months. From areas we are personally connected to such as the communities and people we visited in New South Wales in 2018, to the fires in California and parts of Africa, we are struck by the increasingly overlapping presence of these environmental disasters, including of course the destruction of the Amazon which continues. This global environmental crisis has now been described as Ecocide. It’s easy to feel helpless, but there’s always a way to help. To find out how you can lend your support, please see the links below to help as we have. https://fundraise.redcross.org.au/drr (@redcrossau) https://www.rfs.nsw.gov.au/about-us/fundraising (@nswrfs) https://www.cfa.vic.gov.au/about/supporting-cfa#donate-cfa Photo © @nswrfs / @dale_appleton / Jay Elai

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz