Reklama
Strona głowna Hot Meghan Markle i księżna Kate są porównywane w mediach

Meghan Markle i księżna Kate są porównywane w mediach

od Karolina Melon
Reklama
Meghan Markle i księżna Kate mimo potężnej różnicy cały czas są porównywane. Kobiety różnią się od siebie życiorysem, wyglądem i postępowaniem. Żona księcia Williama jest uważana przez większość fanów za chodzący ideał. Natomiast wybranka Harrego jest nazywana karierowiczką. Jeden z wpisów w sieci pokazał, że jedna z pań zasługuje na pochwałę a druga na krytykę.

“Kate Middleton:*oddycha* – “The Sun”: Czy jest coś, czego ona nie potrafi zrobić? Księżna jest pierwsza w dostarczaniu drzewom energii wydychanym dwutlenkiem węgla.

 

“Meghan Markle:*oddycha* – “The Sun”: Nie tylko ukradła księcia, ale też kradnie wasze powietrze!

 

 

Instagram/kensingtonroyal

 

Kobiety w oczach Brytyjczyków są postrzegane jako jedna z nich przykładna żona i matka przestrzegająca królewskich zasad. Natomiast druga ta zła, która namówiła męża na opuszczenie pałacu i odwrócenie się od rodziny królewskiej. Przykre jest to, że większość komentujących zgadza się z tym faktem. Brytyjczycy uważają, że kobieta chce robić karierę aktorską a Harry został zamknięty przez nią w złotej klatce. Jednak małżeństwo wygląda na szczęśliwe i używające wolności z normalnego życia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz