Reklama
Strona głowna Gwiazdy Meghan Markle nie przyjęła pomocy księżnej Kate!

Meghan Markle nie przyjęła pomocy księżnej Kate!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Od kiedy do rodziny królewskiej dołączyła piękna amerykańska aktorka to życie królowej Elżbiety II jak i jej rodziny jest na „widelcu”. Media jak i prasa bacznie przyglądają się co znowu wydarzy się na dworze królewskim. Na nieszczęście królowej nie brakuje kontrowersyjnych tematów, które burzą spokojne życie całej rodziny.

Meghan Markle i książę Harry niebawem zostaną rodzicami, lada dzień na świat przyjdzie maluch, na którego tak czekają. Sama Meghan nie może się doczekać, jednak potrzebne są jej wskazówki, które mogą jej pomóc w przygotowaniu się do tego dnia. Okazuje się, że pomoc nadchodzi nawet od rodziny Harry’ego, a także od samej księżnej Kate. Jednakże Meghan tej pomocy nie chce przyjąć… a wszystko przez zasady jakie panują w rodzinie królewskiej.

Jeden z profesorów ujawnił, że dziecko Meghan i Harry’ego jest dalekiej od objęcia tronu, więc będzie zupełnie inaczej wychowywane niż dzieci Kate i Williama.

Cambridge’owie mają troje dzieci, może doczekają się czwartego. Będzie na nich czekać wiele obowiązków, ale jednocześnie coraz mniej spadnie na dziecko Harry’ego. Jego dziecko będzie dorastało w dużo bardziej normalny sposób.

Dziecko Meghan poczuje smak normalnego życia, bez wyznaczonych zasad i obowiązków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz