Reklama
Strona głowna Ogólne Meghan Markle po raz kolejny złamie zasady panujące na dworze królewskim!

Meghan Markle po raz kolejny złamie zasady panujące na dworze królewskim!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Meghan Markle znana aktorka wchodząc do rodziny królewskiej powinna zaakceptować zasady panujące na brytyjskim dworze. Wolna i bez ograniczeń celebrytka weszła do świata, w którym wszystko jest podporządkowane protokołom. Patrząc na księżną szybko zdążyła się “zadomowić”, jednak niekoniecznie chce przestrzegać tego co jest jej narzucane.

Niestety takie zachowanie nie podoba się królowej Elżbiecie II, która wręcz nie przepada za żoną swojego wnuka. Meghan dała się we znaki zaraz po urodzeniu syna decydując, że nie wyjdzie z nim na „forum publiczne” zaraz po przyjściu na świat. To ona wybrała sobie termin, w którym to nastąpiło. Tym samym przełamała mit kobiety idealnej i podporządkowanej na dworze królewskim.

Była aktorka bardzo aktywnie promuje kampanię HeForShe mającą na celu walkę ze stereotypami i rozwój równości płci. Już niedługo może się jej to udać, bowiem z informacji podanych przez brytyjskie media wynika, że księżna planuje publicznie karmić piersią swojego syna.

Chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami

Jeszcze żadna kobieta mieszkająca na królewskim dworze nie odważyła się na taki gest.

Ciekawe co na to sama królowa Elżbieta II.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Izabela 30 maja 2019 - 10:15

Przecież to niestosowne i nie trzeba być księżna aby t ego nie czynić) tzn nie pokazac die publicznie w trakcie karmienia piersią to nieeleganckie , nieestetyczne .Poza tym z drugiej strony można spojrzeć na to jeszcze inaczej: to bardzo intymny moment i dlatego ta puekna zażyłość wytwarzająca sie( powstająca) w czasie takiego aktu karmienia piersią niemowlęcia orzez hego matkę niechże pozostanie udziałem tylko tych dwojga”.

Napisz

Zostaw komentarz