Reklama
Strona głowna Gwiazdy Meghan Markle razem z księciem szczęśliwa w Kanadzie

Meghan Markle razem z księciem szczęśliwa w Kanadzie

od Karolina Melon
Reklama
Maghan Markle obecnie przebywa razem z księciem Harrym w Kanadzie. Para jednak po wycofaniu z życia dworskiego ma odebrane tytuły królewskie. Nie przeszkadza jednak to Meghan cieszyć się wolnością.

“Meghan czuje się wolna. Nigdy nie była szczęśliwsza. Cieszy się, że wyjechała z Londynu. Była zaskoczona, jak szybko wszystko się wydarzyło – informuje US Magazine.

Oczywiście liczyli się z konsekwencjami, ale nie przypuszczali, że to nastąpi tak szybko. Ich rezygnacja była w wielkiej tajemnicy. Najpierw wydali oświadczenie oficjalne na Instagramie dopiero później poinformowali rodzinę królewską. Prawdopodobnie powodem takiej decyzji była chęć bycia niezależnymi.

“Wiedzieli, że będą musieli zrezygnować ze swoich tytułów, ale tempo, w jakim to się wydarzyło, zaskoczyło wszystkich. Pałac sądził, że potrwa to dłużej – mówi źródło portalu.

Instagram/hrhofsussex

Warto dodać, że niezależnie gdzie będą mieszkać otrzymają ochronę.  Mają  również chęć zatrzymać swoją posiadłość wyremontowaną przez podatników. Przypomnijmy, że ochrona będzie opłacona z podatków Brytyjczyków.

Jednak najważniejsze jest to, że nie zależnie od finansów, od tytułów młodzi są razem i są szczęśliwi.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz