Reklama
Strona głowna Gwiazdy Meghan Markle zaczęła akcje ocieplania swojego wizerunku?!

Meghan Markle zaczęła akcje ocieplania swojego wizerunku?!

od Marcin Karwoski
Reklama
Na oficjalnym profilu Meghan Markle i księcia Harry’ego pochwaliła się zdjęciem z wizyty w schronisku. Jednak okazało się, że dodana fotografia pochodzi z początku stycznia. Dla mediów była to ewidentna akcja ocieplania jej wizerunku.

Meghan Markle i książę Harry 8-mego stycznia poinformowali, że rezygnują z pełnienia swoich obowiązków królewskich. Ta decyzja bardzo mocno wpadła na ich wizerunek. Bardzo duża grupa Brytyjczyków jest na nich nadal wściekła. Ostatnie zdjęcie na ich profilu bardzo szybko zostało odebrane jako próba naprawienia swojego wizerunku.

Meghan i Harry próbują odzyskać sympatie ludzi. Idealnie potwierdza to ich najnowszy wpis na instagramie. Na opublikowanej fotografii pozuje Meghan, która wybrała się do schroniska.

Na początku tego miesiąca pojawiła się Księżna Sussex, aby zobaczyć niesamowitych ludzi w Mayhew, aby dowiedzieć się o niesamowitych postępach poczynionych w okresie świątecznym. Księżna Sussex, która od stycznia 2019 r. Jest dumnym patronem Mayhew i długo rozumie związek między dobrostanem zwierząt a społecznością, chwali ludzi w Mayhew za ważną pracę, którą wykonują każdego dnia.(…) – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz