Reklama
Strona głowna Ogólne Meghan Markle zostanie gwiazdą reality show!

Meghan Markle zostanie gwiazdą reality show!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Książę Harry i Meghan Markle jakiś czas temu ogłosili, że żegnają się z rodziną królewską by zacząć od nowa. Spekulacje głosiły, że Meghan chce wrócić do swojego zawodu, który zmuszona była porzucić wychodząc za wnuka królowej Elżbiety II.

Czym zajmuje się Meghan Markle po odejściu z rodziny królewskiej?

Jeszcze przez wejściem do rodziny królewskiej, Meghan Markle grała głównie drugoplanowe role. Popularność zyskała dzięki roli asystentki w serialu Suits, który gościł na ekranach widzów przez 6 lat. Teraz pojawiają się “głosy” o tym, że Meghan chce wrócić do zawodu i rzekomo szuka już agenta.

Jeszcze niedawno mówiło się o tym, że Meghan ma podkładać głos do najnowszej produkcji Disney’a. Pracę podobno załatwił jej sam książę Harry.

Według nowych doniesień wynika, że Meghan już znalazła sobie pierwszą pracę po rezygnacji ze statusu “księżnej Sussex”.

Ze źródeł podanych przez gazetę Page Six wynika, że Meghan wystąpi w kanadyjskim reality show:

Meghan pojawi się w nadchodzącym kanadyjskim reality show „I Do, Redo”, który opowiada o parach planujących drugie wesele po katastrofie, która rujnuje ich pierwszą ceremonię

Program wyemituje serwis Netflix, a prowadzącą zostanie przyjaciółka i zarazem powierniczka Meghan Markle – Jessica Mulroney.

Stawka dzienna dla gościa w kanadyjskim programie wynosi 588 USD, jednak wynagrodzenie samej zainteresowanej nie jest znane.

Reality show ma na celu powtarzać katastrofalne wesela, a następnie spełniać marzenia 10 wybranych par.

Naszym celem jest znacząca zmiana w życiu wybranych par, których pierwsze wesela nie potoczyły się zgodnie z planem z powodu tragicznych okoliczności – powiedział gospodarz Mulroney w oświadczeniu o programie – To strona branży ślubnej, która nigdy wcześniej nie była pokazywana w telewizji.

Czyżby Meghan wkońcu wróciła na salony? Z niecierpliwością czekamy na nowe doniesienia.

Meghan Markle/Instagram

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz