Reklama
Strona głowna Gwiazdy Melissa Benoist opowiada o swoim horrorze

Melissa Benoist opowiada o swoim horrorze

od Karolina Melon
Reklama
Melissa Benoist jak się okazuje była ofiarą przemocy domowej. Aktorka postanowiła opowiedzieć co działo się u niej w domu. Była ofiarą, która czuła się winna i uważała,że musi więcej się starać i kochać. Przez wiele miesięcy poniżano ją, bito kopano, ciągnięto za włosy i  rzucano ją o ścianę:

“Chciałam go uszczęśliwić, bo kto miałby to zrobić, jak nie ja? Skoro czuł się źle z tym, że pracuję na planie z mężczyznami, to ja z takich zdjęć rezygnowałam – opowiadała.

Wierzyć się nie chce ile gwiazda znosiła upokorzenia, do momentu kiedy kolejna akcja zakończyła się tragicznie. Obrażenia ,które odniosła były na tyle poważne, że coś w niej pękło i powiedziała dość:

“Cios rozerwał tęczówkę w moim oku, doszło niemalże do pęknięcia całej gałki ocznej. Telefon rozerwał mi skórę i złamał nos. Lewe oko było opuchnięte tak, że nie mogłam go otworzyć. Miałam spuchniętą wargę, krew ciekła mi z twarzy i pamiętam, że wrzeszczałam tak, aż płuca mnie bolały.

Aktorka do samego końca ukrywała sprawcę swoich obrażeń. Gdy  przyjaciółka zapytała czy nie jest ofiarą przemocy przelał się kielich goryczy:

“Wtedy coś we mnie pękło – przyznała.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz