Reklama
Strona głowna Gwiazdy MET Gala czyli pokaz mody na czerwonym dywanie

MET Gala czyli pokaz mody na czerwonym dywanie

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
MET Gala to jedna z najważniejszych imprez organizowanych przez Metropolitan Museum of Arts w Nowym Jorku i Vogue. Nazywana także „Oscarami Mody”, na której pojawić się mogą nieliczni. Zaproszenia przyznaje sama Anna Wintour – redaktor naczelna magazynu Vogue.

Jak co roku gala ma swój motyw przewodni, w tym roku nie było inaczej. MET Gala odbyła się pod hasłem Kamp: Notatki w modzie nawiązującym do eseju Sussan Sontag czyli wyznacznikiem tego stylu było nieumiarkowanie i sztuczność, natomiast stroje kwestionowały utratę podziału na płci.

Projektanci ubierający swoje muzy ewidentnie wzięły sobie motyw przewodni do serca. Patrząc po kreacjach uczestników wydarzenia można pokusić się o słowo „oszałamiające i szalone”. Gwiazdy z dumą prezentowały swoje stylizacje na czerwonym dywanie. Wśród nich: Jennifer Lopez, Nicki Minaj, Alicia Keys, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Rita Ora, Gigi Hidid, Dua Lipa, Kim Kardashian, Lady GaGa, Priyanka Chopra, Nick Jonas, Harry Style, Serena Williams, Kate Moss, Jared Leto, Miley Cyrus z mężem czy Hailey Baldwin.

Kto waszym zdaniem zachwycił, a kto przesadził z kreacją?

Twitter/Jennifer Lopez

Twitter/Rita Ora

Facebook/Alicia Keys

Twitter/MetGala

Twitter/MetGala

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz