Reklama
Strona głowna Hot Michał Figurski krytykuje byłą żonę

Michał Figurski krytykuje byłą żonę

od Karolina Melon
Reklama
Michał Figurski i Odeta Moro byli małżeństwem przez 12 lat, owocem ich miłości jest córka Sonia. Niestety ich związek się rozpadł. Para publicznie nie komentowała swojej przeszłości, aż do teraz. W ostatnim wywiadzie dziennikarz skomplementował obecną partnerkę natomiast skrytykował byłą żonę:

“Moja Magda w najgorszych słowach mówi mi: Spójrz ty na siebie! Co ty wyprawiasz, człowieku?! A ja wcześniej nie byłem w takiej relacji. Wcześniej było: Sam sobie na to zasłużyłeś i teraz się z tym chrzań – wyznał szczerze.

Odeta Moro postanowiła nie komentować słów byłego męża ze względu na dobro córki. Jak by było mało w między czasie Sonia postanowiła nadrobić stracony czas z ojcem i zamieszkała z nim. W obecnej sytuacji głos zabrał menedżer Moro.

“Odeta Moro za pośrednictwem swoich social mediów pokazuje swoje życie, dom, dzieci, partnera, kota – tyle na ile chce, szanując prywatność domowników. Nigdy nie pomyślała, żeby w mediach opowiadać, gdzie śpi jej córka, czy też z którym rodzicem spędza więcej czasu. Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy. Po 16 latach Sonia postanowiła nadrobić stracony czas z ojcem, co nie oznacza, że wyprowadziła się od mamy, jak podawały niektóre portale plotkarskie. Z szacunku do prywatności córki, Odeta, nie będzie udzielała w tej sprawie komentarzy – zdradziła.

Była żona dziennikarza przechodzi w tej chwili trudne chwile. Jednak nie jedna gwiazda mogłaby się od niej uczyć ponieważ widać, że ie dąży do publicznego prania brudów.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz