Reklama
Strona głowna Ogólne Michał Kołodziejczyk trafi do Canal+?

Michał Kołodziejczyk trafi do Canal+?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Michał Kołodziejczyk miał w drugim kwartale 2020 roku objąć funkcję redaktora „Przeglądu Sportowego”. Dość niespodziewanie postanowił jednak z niej zrezygnować.

Informacja na temat porzucenia pracy przez Michała Kołodziejczyka na stanowisku głównego sternika redakcji „Przeglądu Sportowego”. Ukazała się na portalu „Wirtualne Media”. Została już potwierdzona przez biuro prasowe Ringier Axel Springer Polska. – Michał Kołodziejczyk poinformował nas 30 grudnia bieżącego roku, że otrzymał inną propozycję pracy. W związku z tym rezygnuje z objęcia stanowiska redaktora naczelnego redakcji sportowych RASP. Przekazała Agnieszka Skrzypek-Makowska, menedżerka ds. komunikacji w firmie. Do czasu wyłonienia jego następcy za „Przegląd Sportowy” będzie odpowiadał Paweł Wołosik, a za „Onet Sport” z kolei Łukasz Widuliński. Michał Kołodziejczyk miał być odpowiedzialny za pracę redakcji oraz politykę wydawniczą segmentu sportowego we wspomnianym koncernie mediowym od drugiego kwartału 2020 roku.

Według informacji przekazanych przez „Wirtualne Media”, jego rezygnacja jest spowodowana ofertą otrzymaną ze strony Canal. Ma tam zostać szefem redakcji sportowej. Na razie zainteresowane strony nie odniosły się do tych spekulacji. 38-latek pracował ostatnio w „Wirtualnej Polsce” i od 2015 roku pełnił funkcję redaktora naczelnego „WP SportoweFakty”. Wcześniej przez wiele lat związany z „Rzeczpospolitą”, „Piłką Nożną”, a także wspomnianym już „Przeglądem Sportowym”.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz