Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Kwiatkowski jest już po rozwodzie

Michał Kwiatkowski jest już po rozwodzie

od Karolina Melon
Reklama
Michał Kwiatkowski był 5 lat w związku małżeńskim z Maximem Assenzy. Mimo pięknego ślubu i błogosławieństwa rodzin uczucie się wypaliło. Jak się okazuje para decyzję o rozwodzie podjęła już kilka miesięcy temu. Jednak informacje nie wypłynęły za szybko w świat medialny, ponieważ oboje mieszkają i pracują we Francji. Celebrycie po rozwodzie udało się dochodzić po tych trudnych chwilach z dala od mediów.

“Michał i Maxim byli bardzo szczęśliwą parą, ale w pewnym momencie zdali sobie sprawę, że mają inne oczekiwania i lepiej dla obu będzie, jeśli się rozstaną. Wszystko odbyło się w łagodnej atmosferze wzajemnego szacunku. Są przyjaciółmi i nadal mają ze sobą kontakt – tłumaczy osoba z otoczenia już eks-pary.

Instagram/michal_officiel

Polski wokalista zawsze mówił otwarcie o swojej orientacji seksualnej. Wspiera kampanie na rzecz społeczności LGBT oraz bez skrupułów prezentował wspólne zdjęcia z mężem.

Swoją karierę rozpoczął we Francji gdzie wygrał muzyczny talent-show. W Polsce brał udział między innymi w “Tańcu z gwiazdami” oraz “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Panom życzymy aby ułożyli sobie życie jak najlepiej oraz byli szczęśliwi.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz