Reklama
Strona głowna Hot Michał Malitowski podał swoją prawdziwą przyczynę nieobecności w Tańcu z Gwiazdami.

Michał Malitowski podał swoją prawdziwą przyczynę nieobecności w Tańcu z Gwiazdami.

od Marcin Karwoski
Reklama
Michał Malitowski postanowiła podać pierwszy raz prawdziwą przyczynę swojej nieobecności w Tańcu z Gwiazdami. Tancerz w swoim wyznaniu powiedział, że zmagał się on z depresja. Te słowa zaskoczyły chyba wszystkich.

Michał Malitowski w wywiadzie z Plejadą wyznał, że cierpi na depresje. Tancerz podczas wywiadu zdradził, że zmaga się z nią od dłuższego czasu.

Od lutego przechodziłem bardzo ciężką depresję, która zmieniła mój sposób postrzegania i odczuwania rzeczywistości. Właściwie to na jakiś czas odebrała mi uczucia i dobre myśli. Po powrocie z takiej otchłani nic nie jest takie jak przedtem. To po prostu nie jest tak, że zachorowałem, wyleczyłem się i wszystko wróciło do normy. Zdarzają mi się gorsze chwile, na przykład problemy z koncentracją, kiedy uciekam myślami gdzie indziej albo dopada mnie lęk. Każdy program jest więc dla mnie pewnym wyzwaniem

W dalszej części wywiadu opowiedział jak zaczął walczyć z tą chorobą.

Byłem już bardzo słaby, bo nie spałem i nie jadłem. Poszedłem na rutynowe badania krwi i tam się kompletnie rozpadłem. Opowiedziałem lekarzowi, co się ze mną dzieje. Wyznałem mu, że nie mam ochoty żyć. On od razu zdiagnozował depresję i skierował mnie do szpitala.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz