Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Malitowski szczerze o swojej chorobie

Michał Malitowski szczerze o swojej chorobie

od Karolina Melon
Reklama
Michał Malitowski szczerze opowiedział o momencie kiedy zrezygnował z pracy na planie “Tańca z Gwiazdami”. Jak się okazało przyczyną była choroba tancerza. W wywiadzie dla Plejady przyznał, że zmagał się od dłuższego czasu z depresją:

“Od lutego przechodziłem bardzo ciężką depresję, która zmieniła mój sposób postrzegania i odczuwania rzeczywistości. Właściwie to na jakiś czas odebrała mi uczucia i dobre myśli. Po powrocie z takiej otchłani nic nie jest takie jak przedtem. To po prostu nie jest tak, że zachorowałem, wyleczyłem się i wszystko wróciło do normy. Zdarzają mi się gorsze chwile, na przykład problemy z koncentracją, kiedy uciekam myślami gdzie indziej albo dopada mnie lęk. Każdy program jest więc dla mnie pewnym wyzwaniem – przyznał tancerz.

Następnie opowiedział w  jaki sposób walczył z chorobą:

“Byłem już bardzo słaby, bo nie spałem i nie jadłem. Poszedłem na rutynowe badania krwi i tam się kompletnie rozpadłem. Opowiedziałem lekarzowi, co się ze mną dzieje. Wyznałem mu, że nie mam ochoty żyć. On od razu zdiagnozował depresję i skierował mnie do szpitala.

Materiały prasowe

Obecnie jego stan jest stabilny aczkolwiek jest pod kontrolą lekarza.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz