Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Olszański nie przyjął propozycji udziału w jednym z popularniejszych programów! Sprawdźcie co powiedział na ten temat.

Michał Olszański nie przyjął propozycji udziału w jednym z popularniejszych programów! Sprawdźcie co powiedział na ten temat.

od Damian Kowal
Reklama
Michał Olszański odmówił propozycji udziału w programie “Taniec z gwiazdami”.

Przypomnijmy, że do niedawna Olszański prowadził “Pytanie na śniadanie”. W rozmowie z dziennik.pl skomentował całe zajście z produkcją:

Zdejmowanie mnie w trakcie wakacji, między jednym, a drugim grafikiem, nie było według mnie dobrym pomysłem. Uważam, że zasługiwałem po tylu latach na to, aby się z widzami pożegnać i powiedzieć im dziękuję. Przecież nie robiłbym zadymy, jestem poważnym człowiekiem.

Dziennikarza nadal będziemy mogli oglądać w TVP, jako prowadzącego “Magazyn Expresu Reporterów”.
Michał Olszański znany jest bardzo szerokiej publiczności. Rozwija się w mgnieniu oka, a tym razem zaskoczył wszystkich jeszcze bardziej… W rozmowie z dziennikiem powiedział co myśli o show “Taniec z gwiazdami” i dlaczego nie przyjął propozycji udziału:

Myślę, że to nie jest program dla mnie. To jest show z kategorii celebryckiej, prezentowania siebie od tej właśnie strony, a ja się celebrytą nie czuję. Pewnie w pierwszych kilku odcinkach swoim tańcem, jako tako, bym się obronił albo przeszedł przez nie na takiej zasadzie jak Rafał Bryndal, ale nie chciałbym, aby widzowie, którzy oglądają chociażby Magazyn Ekspresu Reporterów stwierdzili, że Olszańskiemu odbiło. Mnie naprawdę nie odbija. Zachowuję się rozsądnie i przyzwoicie.

Czy chcielibyście zobaczyć dziennikarza na parkiecie?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz