Reklama
Strona głowna Gwiazdy Michał Olszański odrzucił propozycję udziału w “Tańcu z Gwiazdami”

Michał Olszański odrzucił propozycję udziału w “Tańcu z Gwiazdami”

od Karolina Melon
Reklama
Michał Olszański to dziennikarz o którym ostatnio zrobiło się głośno.  Wszystko za sprawą zwolnienia  dziennikarza z programu “Pytanie na Śniadanie”. Olszański nie krył wówczas oburzenia za sposób w jaki TVP się pożegnała. Krótko po tym usłyszeliśmy ,że jeszcze zobaczymy naszego ulubieńca na ekranie telewizji. Będzie prowadził “Expres Reporterów”z ,którym współpracuje od dłuższego czasu. Sympatię jaką zdobył Olszański w telewizji postanowił wykorzystać Polsat . Zaproponował mu udział w  “Tańcu z Gwiazdami”. Niestety nie zobaczymy go w show ponieważ  źle by się czuł na parkiecie a przede wszystkim  nie jest celebrytą.

“Myślę, że to nie jest program dla mnie. To jest show z kategorii celebryckiej, prezentowania siebie od tej właśnie strony, a ja się celebrytą nie czuję – powiedział Michał Olszański w rozmowie z dziennikiem.pl.

Drugim ważnym powodem jest to aby nie stracił w oczach widzów oglądających  “Expres  Reporterów”

“Pewnie w pierwszych kilku odcinkach swoim tańcem, jako tako, bym się obronił albo przeszedł przez nie na takiej zasadzie jak Rafał Bryndal, ale nie chciałbym, aby widzowie, którzy oglądają chociażby “Magazyn Ekspresu Reporterów” stwierdzili, że Olszańskiemu odbiło. Mnie naprawdę nie odbija. Zachowuję się rozsądnie i przyzwoicie – dodał.

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz