Reklama
Strona głowna Ogólne Michał Szpak komentuje konflikt z Margaret!

Michał Szpak komentuje konflikt z Margaret!

od Damian Kowal
Reklama
Michał Szpak i Margaret są trenerami najnowszej edycji programu The Voice Of Poland. W rozmowie z jastrzabpost.pl gwiazdy wspomniały o swoim “konflikcie” na planie show!

Przypomnijmy, że premierowy odcinek nowej, jubileuszowej edycji programu zobaczymy w najbliższą sobotę. Czy gwiazdy faktycznie nie przepadają za sobą? Jak udaje im się przeżyć wspólne dni zdjęciowe?!

Michał Szpak przyznał szczerze, że z Margaret toczą rywalizację o uczestników. Ich relacja jest bez spięć i mają bardzo dobry kontakt:

To bardzo dobry wybór. Jestem przeszczęśliwy, że mogę brać udział w takim składzie trenerskim, to niezwykła przyjemność. Lekkość, szybkość, sprawność, dosadność. Wszystko jest na swoim miejscu. Z Margaret nie zawsze się zgadzamy, na tym polega też nasza trenerska walka, że nie musimy się zgadzać w tych samych kwestiach, bo jednak posługujemy się i szukamy trochę innych głosów, bo jesteśmy innymi osobowościami. Pomiędzy nami nie ma żadnego konfliktu, ja uwielbiam Małgosię i nawet gdybyśmy chcieli ten konflikt wyczarować, to nie jesteśmy w stanie.

Również Margaret skomentowała sytuację z Michałem:

Nasze relacje z Michałem są dobre, jak zwykle. Nic nigdy się pomiędzy nami złego nie wydarzyło, podczas planu polubiliśmy się jeszcze bardziej, tak więc żadnych afer tutaj nie ma.

Czekamy zatem na pierwszy odcinek muzycznego show. Mamy także nadzieję, że przyjacielskie stosunki jurorów pozostaną na jak najdłuższy czas!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz