Reklama
Strona głowna Muzyka Michał Szpak zdradził jeden ze swoich sekretów!

Michał Szpak zdradził jeden ze swoich sekretów!

od Damian Kowal
Reklama
Jak każda osoba związana ze światem show-biznesu lub nie, również Michał Szpak ma swoje sekrety. Do jednego z nich postanowił się publicznie przyznać!

Nie każdy wie, że także i Michał przed każdym publicznym wystąpieniem ma tremę. To właśnie w wywiadzie dla Agencji Newseria Lifestyle postanowił zwierzyć się ze swojego sekretu:

Trema zawsze była i zawsze będzie, czy to będzie mój występ muzyczny, czy też konferansjerka. W fotelu trenera „Voice of Poland” też się stresuję i przed naciśnięciem guzika do odwrócenia fotela też jest trudno. Tego nie da się uniknąć, trema jest potrzebna, jest mobilizująca. Wydaje mi się, że nie mija nigdy, ona cały czas jest tam gdzieś wewnątrz. Raz jest bardzo duża przy rzeczach, które są totalnie normalne, a raz jest niezwykle mała, kiedy te rzeczy są naprawdę ogromnie wielkie.

Przyznał również, że przed każdym występem wyprasza wszystkich ze swojej garderoby:

Oczywiście jest taki moment, że trema w dużej mierze odpuszcza. Jaki jest na to sposób? Myślę, że każdy ma zupełnie inny. Stawiam wtedy na wyciszenie, wyrzucam wszystkich z garderoby i to jest czas dla mnie.

Spodziewalibyście się tego po Michale?

 

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Elżbieta 29 maja 2019 - 19:49

Jak to “spodziewalibyście się tego po Michale”…? co to za news, co to za znowu sensacja?…chyba jasne, że na parę chwil przed występem musi się zmobilizować, skupić, bo każde wyjście na scenę to wysiłek fizyczny, psychiczny (jakie on ma wokalizy, jakie trudne utwory !) – to ogromne wyzwanie.

Napisz

Zostaw komentarz